Dostawy zakupów spożywczych

Lidl, Biedronka, Carrefour, Tesco

Zapisz kod rabatowy na pierwszą dostawę za 0zł

W jaki sposób działamy
Dostarczamy zakupy codzienne na terenie całej Warszawy.

Za naszym pośrednictwem możesz bez wychodzenia z domu zrobić zakupy w popularnych sklepach takich jak Lidl, Biedronka, Carrefour, Tesco z dostawą nawet w 2 godziny od złożenia zamówienia.

Realizując Twoje zamówienie, dedykowana osoba dokonuje zakupów w sklepach w Twojej okolicy i dostarcza je pod wskazany adres. Jeśli w sklepie nie będzie zamówionego przez Ciebie produktu lub produkt będzie miał niewystarczającą jakość, Szoper skontaktuje się z Tobą telefonicznie i ustali możliwe zamienniki.

Koszty usługi
W Warszawie produkty zamówione z sklepu Carrefour, są przez nas oferowane w tych samych cenach co w sklepie. Do cen produktów z Lidl, Biedronki i Tesco doliczana jest prowizja. Produkty promocyjne są w cenach z minimalną marżą. W ofercie posiadamy ponad 1000 produktów super promocyjnych cenach a cały asortyment to ponad 30 tys. produktów.

Płatność
Dokonanie płatności jest możliwe po złożeniu zamówienia przez internet (za pośrednictwem bezpiecznego systemu Payu) lub kartą bezpośrednio przy dostawie zamówienia. Szoper nie przyjmuje gotówki.

Koszt dostawy
Zakupy powyżej 250 zł – dostawa bezpłatna
Zakupy powyżej 60,00 zł – 9,90
Zakupów poniżej 60,00 zł – 15,90

Koszt transportu będzie obliczony jako suma kosztów transportu dla poszczególnych sklepów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Do tej pory Szopi.pl dostarczyło zakupy już ponad 80 tys. razy, otrzymujemy wiele pozytywnych komentarzy od naszych klientów.